Kategorie

Supertrwały tusz do rzęs 7ml.

Supertrwały tusz do rzęs 7ml.
  • Supertrwały tusz do rzęs 7ml.
  • Supertrwały tusz do rzęs 7ml - Black

Perfekcyjny makijaż powinien być przede wszystkim trwały. Avon przedstawia wyjątkową kolekcję do makijażu – Extra Lasting, dzięki której make-up pozostanie idealny przez cały dzień. Wielozadaniowy zestaw do makijażu zapewni nienaganny wygląd zarówno podczas deszczu, jak i w upał. Extra Lasting to coś więcej niż trwałość... 

Więcej szczegółów

Wybierz kolor:

  • Black

Produkt niedostępny w tym katalogu!

Perfekcyjny makijaż powinien być przede wszystkim trwały. Avon przedstawia wyjątkową kolekcję do makijażu – Extra Lasting, dzięki której make-up pozostanie idealny przez cały dzień. Wielozadaniowy zestaw do makijażu zapewni nienaganny wygląd zarówno podczas deszczu, jak i w upał. Extra Lasting to coś więcej niż trwałość... To także idealne krycie, komfort przez długi czas, kolor i nawilżenie. To kosmetyki, które dają pewność pięknego wyglądu godzina po godzinie. W skład serii Extra Lasting wchodzą kosmetyki, które umożliwią wykonanie profesjonalnego makijażu na każdą okazję.
Tusz pokryje rzęsy niezwykle głęboką czernią, a także zapewni im spektakularne pogrubienie. Dzięki szczoteczce o prostym kształcie i miękkich włóknach rzęsy będą 7 razy grubsze*, a efekt objętości długotrwały. Makijaż oczu pozostanie nienaganny aż przez 18 godzin.** Kosmetyk dokładnie podkreśli każdą, nawet najkrótszą rzęsę, jednocześnie nadając spojrzeniu niesamowitej głębi. Lekka formuła kosmetyku sprawia, że tusz dodaje rzęsom objętości bez ich obciążania. Zaletą produktu jest również jego odporność na ścieranie i wodę.

*Na podstawie badania pogrubiających właściwości tuszu #10-104.
**Na podstawie tygodniowego badania ocen konsumenckich #10-473.

Pojemność: 7 ml