Kategorie

Maseczka naprawcza 150ml.

Maseczka naprawcza 150ml.

Włosy od zawsze były uważane za prawdziwą ozdobę kobiety – są klasycznym symbolem wiecznej kobiecości. Umiejętne wydobycie i podkreślenie ich naturalnego piękna sprawia, że czujemy się pewne siebie, atrakcyjne i po prostu piękne. 

Więcej szczegółów

1565 1

Produkt niedostępny w tym katalogu!

Włosy od zawsze były uważane za prawdziwą ozdobę kobiety – są klasycznym symbolem wiecznej kobiecości. Umiejętne wydobycie i podkreślenie ich naturalnego piękna sprawia, że czujemy się pewne siebie, atrakcyjne i po prostu piękne. Produkty z serii Advanced Techniques zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających włosów. Dzięki zaawansowanym formułom kosmetyków, włosy wyglądają pięknie, a przy tym naturalnie.
Przedstawiamy najnowszy produkt z serii Advance Techniques Damage Repair - Maseczkę naprawczą do włosów suchych i zniszczonych, która odżywia i nawilża włosy od cebulki aż po same końce.
Wiele czynników wpływa na stan włosów, a ich delikatna struktura czyni je niezwykle podatnymi na wpływy zewnętrzne. Wiatr, słońce, czy działanie suszarki powodują, iż włosy stają się przesuszone i słabe. Dlatego też stosowanie odpowiednich kosmetyków jest tak ważne w ich odpowiedniej pielęgnacji.

Maseczka naprawcza z serii Advance Techniques Damage Repair poza intensywnym odżywianiem i nawilżaniem włosów, wspomaga również ich podatność na stylizację.

Pojemność: 150 ml