Kategorie

Kuracja naprawcza 3D do włosów suchych i zniszczonych 100ml.

Kuracja naprawcza 3D do włosów suchych i zniszczonych 100ml.

Produkty z serii Advance Techniques zaspokajają potrzeby nawet najbardziej wymagających włosów. Zaawansowane technologie i skuteczne formuły sprawiają, że profesjonalna pielęgnacja włosów staje się zdecydowanie łatwiejsza.

Więcej szczegółów

0083 6

Produkt niedostępny w tym katalogu!

Produkty z serii Advance Techniques zaspokajają potrzeby nawet najbardziej wymagających włosów. Zaawansowane technologie i skuteczne formuły sprawiają, że profesjonalna pielęgnacja włosów staje się zdecydowanie łatwiejsza. Linia Advance Techniques Damage Repair adresowana do włosów suchych i zniszczonych została uzupełniona o nowy produkt
– kurację naprawczą, która zdecydowanie poprawia stan włosów.
Mocno skoncentrowany kosmetyk zapewnia włosom kompleksową pielęgnację i błyskawiczną regenerację. Kuracja, oparta na bazie innowacyjnej technologii naprawczej, działa na włosy zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz. Odżywka nie tylko wygładza powierzchnię włosa, ale również odbudowuje jego strukturę, wzmacniając rdzeń oraz regenerując zniszczone końcówki. Kosmetyk sprawia, że włosy są odpowiednio odżywione, dogłębnie nawilżone i jedwabiście miękkie. A już po trzech dnia stosowania kuracji włosy stają się wyraźnie mocniejsze, zdrowsze i zregenerowane.

Pojemność: 100 ml