Kategorie

Spray intensywnie odbudowujący do włosów matowych ,słabych i łamliwych 150ml.

Spray intensywnie odbudowujący do włosów matowych ,słabych i łamliwych 150ml.

Produkty z serii Advance Techniques zaspokajają potrzeby nawet najbardziej wymagających włosów. Zaawansowane technologie i skuteczne formuły sprawiają, że profesjonalna pielęgnacja włosów staje się zdecydowanie łatwiejsza. 

Więcej szczegółów

4829 8

Produkt niedostępny w tym katalogu!

Produkty z serii Advance Techniques zaspokajają potrzeby nawet najbardziej wymagających włosów. Zaawansowane technologie i skuteczne formuły sprawiają, że profesjonalna pielęgnacja włosów staje się zdecydowanie łatwiejsza. Linia Advance Techniques Age Retreat, adresowana do włosów z problemami: matowych, słabych i łamliwych została uzupełniona o nowy produkt – spray odbudowujący, który wzmocni włosy i sprawi, że fryzura nabierze objętości.
Dzięki specjalnej formule ochronnej, spray dostarcza włosom niezbędnych witamin, zapewniając im odżywienie i wzmocnienie od cebulek aż po same końce. Kosmetyk gwarantuje rosnącym włosom dobrą kondycję i zdrowie. Regularne stosowanie produktu sprawia, że włosy są łatwiejsze do rozczesywania (aż 20 razy) i układania. Preparat wzmacnia również odporność włosów na łamliwość spowodowaną czesaniem oraz suszeniem.

Pojemność: 150 ml