Kategorie

Korektor wypełniający zmarszczki Anew 4,5ml.

Korektor wypełniający zmarszczki Anew 4,5ml.

Korektor wypełniający zmarszczki to skuteczny sposób na zatrzymanie młodego wyglądu. Dzięki zawartości substancji o czystości dermatologicznej: kwasu hialuronowego i składnika pobudzającego produkcję kolagenu kosmetyk skutecznie pielęgnuje dojrzałą skórę, jednocześnie zmniejszając widoczność głębokich zmarszczek i bruzd. 

 

Więcej szczegółów

0588 4

Korektor wypełniający zmarszczki to skuteczny sposób na zatrzymanie młodego wyglądu. Dzięki zawartości substancji o czystości dermatologicznej: kwasu hialuronowego i składnika pobudzającego produkcję kolagenu kosmetyk skutecznie pielęgnuje dojrzałą skórę, jednocześnie zmniejszając widoczność głębokich zmarszczek i bruzd. Zaawansowana technologicznie formuła sprawia, że korektor nie tylko spłyca zmarszczki, ale również przywraca skórze jędrność i odpowiedni poziom napięcia. Systematyczne używanie preparatu pozwoli zniwelować zmarszczki mimiczne i na czole oraz kurze łapki.
Zaletą kosmetyku jest również prostota jego stosowania. Specjalny aplikator umożliwia precyzyjne nałożenie produktu bezpośrednio na zmiany skóry, które pojawiają się wraz z upływem czasu.
Sposób użycia: Korektor należy nakładać rano pod krem na dzień bezpośrednio na zmarszczki.

Pojemność: 4,5 ml