Kategorie

Delikatny żel oczyszczająco-tonizujący do skóry wrażliwej 150ml.

Delikatny żel oczyszczająco-tonizujący do skóry wrażliwej 150ml.

Jest już sposób na piękną, zdrową i promienną skórę! Zapraszamy do Nowego Świata Solutions. Naukowcy Avon połączyli głęboką wiedzę o potrzebach skóry, najnowszych technologiach i od stuleci stosowanych na całym świecie roślinach.

Więcej szczegółów

4913 0

Produkt niedostępny w tym katalogu!

Jest już sposób na piękną, zdrową i promienną skórę! Zapraszamy do Nowego Świata Solutions. Naukowcy Avon połączyli głęboką wiedzę o potrzebach skóry, najnowszych technologiach i od stuleci stosowanych na całym świecie roślinach. W formułach Solutions zamknęli naturalne składniki dobroczynnie działające na skórę w taki sposób, by wydobyć ich rzeczywisty potencjał. Nowe receptury zastosowane w produktach zaspokajają indywidualne potrzeby skóry, uwodzą jedwabistą konsystencją, delikatnym zapachem i eleganckimi opakowaniami. Każdy produkt został poddany rygorystycznym badaniom pod względem bezpieczeństwa i efektywności. Skuteczność działania została potwierdzona przez tysiące kobiet, które wzięły udział w badaniach. Przedstawiamy odmienione oblicze linii Solutions, która powstała z połączenia natury i nauki.

Łagodzenie i ochrona – oto, czego wymaga wrażliwa, skłonna do podrażnień skóra. Gwarancją właściwej pielęgnacji tego typu skóry jest linia „Naturalna Ochrona". Zaprojektowana specjalnie dla najbardziej wymagających klientów, bogata w składniki naturalne, nie zawiera syntetycznych substancji barwiących, zapachowych i konserwantów.

Linia „Naturalna Ochrona" otoczy skórę prawdziwą troską. Delikatną pielęgnację zapewni jej pełna dobroczynnych właściwości roślina – portulaka wielkokwiatowa, rosnąca na bogatych w minerały glebach nad rzeką Jangcy w Chinach.

Delikatny żel oczyszczająco-tonizujący do skóry wrażliwej to
przejrzysty żel o delikatnym działaniu, który idealnie oczyści skórę. To kosmetyk typu 2 w 1, który nie tylko perfekcyjnie usunie zanieczyszczenia czy pozostałości makijażu, ale również zapewni skórze działanie tonizujące i nawilżające. Kompleks ekstraktów roślinnych, m.in. z ogórka, jabłka, zielonej herbaty, kopru włoskiego w połączeniu z pochodną mentolu sprawi, że skóra odczuje prawdziwą świeżość i ukojenie.

Pojemność: 150 ml