Kategorie

Delikatny krem pod oczy 15ml.

Delikatny krem pod oczy 15ml.

Jest już sposób na piękną, zdrową i promienną skórę! Zapraszamy do Nowego Świata Solutions. Naukowcy Avon połączyli głęboką wiedzę o potrzebach skóry, najnowszych technologiach i od stuleci stosowanych na całym świecie roślinach. 

Więcej szczegółów

3503 0

Jest już sposób na piękną, zdrową i promienną skórę! Zapraszamy do Nowego Świata Solutions. Naukowcy Avon połączyli głęboką wiedzę o potrzebach skóry, najnowszych technologiach i od stuleci stosowanych na całym świecie roślinach. W formułach Solutions zamknęli naturalne składniki dobroczynnie działające na skórę w taki sposób, by wydobyć ich rzeczywisty potencjał. Nowe receptury zastosowane w produktach zaspokajają indywidualne potrzeby skóry, uwodzą jedwabistą konsystencją, delikatnym zapachem i eleganckimi opakowaniami. Każdy produkt został poddany rygorystycznym badaniom pod względem bezpieczeństwa i efektywności. Skuteczność działania została potwierdzona przez tysiące kobiet, które wzięły udział w badaniach. Przedstawiamy odmienione oblicze linii Solutions, która powstała z połączenia natury i nauki.

Linia „Naturalna Ochrona" otoczy skórę prawdziwą troską. Delikatną pielęgnację zapewni jej pełna dobroczynnych właściwości roślina – portulaka wielkokwiatowa, rosnąca na bogatych w minerały glebach nad rzeką Jangcy w Chinach.
Portulaka przywróci cerze zdrowie, piękno i poczucie komfortu. Jest bogata w wapń - pierwiastek, którego niedobór w skórze prowadzi do skłonności do podrażnień.
Delikatny krem pod oczy SPF 15
Wrażliwa skóra wokół oczu to prawdziwe wyzwanie!
Delikatny krem pod oczy nadaje zdrowy wygląd i elastyczność. Dobroczynne działanie ekstraktów z portulaki i zielonej herbaty wspomagają ekstrakty ze słonecznika, soi i siemienia lnianego, które zapewniają komfortowe nawilżanie. Nietłusta konsystencja pozwala nakładać krem pod makijaż.

Pojemność: 15 ml