Kategorie

Odżywczy żel pod oczy 15ml.

Odżywczy żel pod oczy 15ml.

Jest już sposób na piękną, zdrową i promienną skórę! Zapraszamy do Nowego Świata Solutions. Przedstawiamy odmienione oblicze linii Solutions, która powstała z połączenia natury i nauki. Kosmetyki z linii „Blask Nawilżenia" to idealna propozycja dla suchej, zmęczonej i pozbawionej blasku skóry.

Więcej szczegółów

0676 7

Jest już sposób na piękną, zdrową i promienną skórę! Zapraszamy do Nowego Świata Solutions. Przedstawiamy odmienione oblicze linii Solutions, która powstała z połączenia natury i nauki. Kosmetyki z linii „Blask Nawilżenia" to idealna propozycja dla suchej, zmęczonej i pozbawionej blasku skóry. Dzięki nim cera będzie dogłębnie nawilżona i właściwie odżywiona, a zatem zdrowsza i pełna energii. Sekret tej linii tkwi w bogatych formułach, zawierających roślinne ekstrakty m. in. z aframonu madagaskarskiego.
Aframon zagwarantuje zmęczonej skórze prawdziwy zastrzyk energii. Nie tylko uzupełni on jej siły witalne, ale także ożywi ją, rozpromieni naturalnym blaskiem i wyrówna jej koloryt. Ten unikalny ekstrakt stymuluje odnowę komórkową oraz poprawia poziom nawilżenia skóry.

Delikatny krem pod oczy o nietłustej konsystencji skutecznie zminimalizuje opuchnięcia, rozjaśni cienie pod oczami i ukoi zmęczoną skórę. Kosmetyk zapewni skórze w okolicach oczu właściwą dawkę nawilżenia i poczucie świeżości. Działanie takie jest możliwe dzięki zawartości m.in. ekstraktu z dzikiego rumianku, żeń-szenia, malwy, gorzkiej pomarańczy, świetlika lekarskiego oraz z azjatyckiej rośliny Chaihu, która stosowana była w tradycyjnej chińskiej medycynie. Jej działanie polega na stymulowaniu rozpadu komórek tłuszczowych, które gromadząc się w okolicach oczu powodują efekt opuchnięcia.

Pojemność: 15 ml