Kategorie

Regenerujący krem na noc 50ml.

Regenerujący krem na noc 50ml.

Regenerujący krem na noc 50ml.

Więcej szczegółów

3310 0

Jest już sposób na piękną, zdrową i promienną skórę! Zapraszamy do Nowego Świata Solutions. Naukowcy Avon połączyli głęboką wiedzę o potrzebach skóry, najnowszych technologiach i od stuleci stosowanych na całym świecie roślinach. W formułach Solutions zamknęli naturalne składniki dobroczynnie działające na skórę w taki sposób, by wydobyć ich rzeczywisty potencjał. Nowe receptury zastosowane w produktach zaspokajają indywidualne potrzeby skóry, uwodzą jedwabistą konsystencją, delikatnym zapachem i eleganckimi opakowaniami. Każdy produkt został poddany rygorystycznym badaniom pod względem bezpieczeństwa i efektywności. Skuteczność działania została potwierdzona przez tysiące kobiet, które wzięły udział w badaniach. Przedstawiamy odmienione oblicze linii Solutions, która powstała z połączenia natury i nauki.

Regenerujący krem na noc -
pełen odżywczych składników krem na noc sprawi, że skóra będzie zregenerowana, a zmarszczki widocznie zredukowane. Krem zawiera Kompleks Minerałów z Ametystem, który pomaga stymulować produkcję kolagenu. Z kolei ekstrakt z korzenia marchwi stymuluje powstawanie w skórze elastyny. Dodatkowo zawarty w kremie Proteinowy Kompleks Minerałów działa energizująco. Formuła widocznie redukuje zmarszczki, udoskonala strukturę i wyrównuje koloryt skóry, dzięki czemu wygląda ona zdrowiej
i młodziej. W trosce o przyjemną pielęgnację - krem uwodzi delikatnym aromatem. Krem nie powoduje powstawania zaskórników.

Pojemność: 50 ml