Kategorie

Nawilżająco-regenerujący krem na noc 50ml.

Nawilżająco-regenerujący krem na noc 50ml.

Jest już sposób na piękną, zdrową i promienną skórę! Zapraszamy do Nowego Świata Solutions. Przedstawiamy odmienione oblicze linii Solutions, która powstała z połączenia natury i nauki. Kosmetyki z linii „Blask Nawilżenia” to idealna propozycja dla suchej, zmęczonej i pozbawionej blasku skóry. 

Więcej szczegółów

0690 8

Jest już sposób na piękną, zdrową i promienną skórę! Zapraszamy do Nowego Świata Solutions. Przedstawiamy odmienione oblicze linii Solutions, która powstała z połączenia natury i nauki. Kosmetyki z linii „Blask Nawilżenia" to idealna propozycja dla suchej, zmęczonej i pozbawionej blasku skóry. Dzięki nim cera będzie dogłębnie nawilżona i właściwie odżywiona, a zatem zdrowsza i pełna energii. Sekret tej linii tkwi w bogatych formułach, zawierających roślinne ekstrakty m. in. z aframonu madagaskarskiego.
Aframon zagwarantuje zmęczonej skórze prawdziwy zastrzyk energii. Nie tylko uzupełni on jej siły witalne, ale także ożywi ją, rozpromieni naturalnym blaskiem i wyrówna jej koloryt. Ten unikalny ekstrakt stymuluje odnowę komórkową oraz poprawia poziom nawilżenia skóry.

Regenerujący krem na noc działa niczym sen na zmęczony organizm. Podaruje skórze nie tylko dawkę odpoczynku, ale również podwójną porcję nawilżenia, dzięki czemu skóra o poranku będzie pełna blasku i promienności. Lekki krem o przyjemnej formule przywróci skórze poczucie komfortu. Zawiera ekstrakty z aframonu, fiołka trójbarwnego
i kolcolistu zachodniego (pozyskiwanego specjalnie dla Avon), które odżywiają i nawilżają skórę, jak również ekstrakt z korzenia dzikiej marchwi, który jest bogatym źródłem przeciwutleniaczy.

Pojemność: 50 ml