Kategorie

Krem na noc Anew Platinum 50ml.

Krem na noc Anew Platinum 50ml.

Krem na noc Anew Platinum 50ml.

Więcej szczegółów

0580 1

Przedstawiamy ANEW Platinum: przełomowe odkrycie, które nadaje nowy kształt walce o młodość skóry. Jest to linia dedykowana kobietom po 55 roku życia, przy bardzo zaawansowanych oznakach starzenia.
Wraz z wiekiem pogarsza się kształt komórek, a produkcja zdrowego kolagenu ulega spowolnieniu. W rezultacie skóra traci wyraziste kontury i zmienia się owal twarzy. Po latach badań naukowcy z Avonu odkryli moc paksyliny – najważniejszego białka odpowiedzialnego za pełen, młodzieńczy kształt komórek. Przełomowa, opracowana i opatentowana przez Avon Technologia Paxilium pobudza produkcję paksyliny nawet o 60 %, aby przywrócić twarzy młodzieńcze kontury.*
Krem na noc Anew Platinum dzięki jedwabistej konsystencji, zapewnia skórze uczucie komfortu i pomaga nadać jej zadziwiającą miękkość i gładkość. Aż 80% kobiet stwierdziło, że skóra szyi wygląda na zdecydowanie bardziej napiętą.
Po 2 tygodniach: kontury szyi i żuchwy wydają się być bardziej wyraziste; zmarszczki wyglądają na zdecydowanie wypełnione**.
Po 4 tygodniach: skóra na policzkach wygląda na napiętą*.
Badania kliniczne udowodniły, że stosowanie kremu na noc łącznie z serum, zwiększa miękkość skóry o ponad 40 % ***
*Na podstawie badania In vitro CBIVT
**Na podstawie 8-tygodniowego badania konsumenckiego 09-174 na grupie 151 osób
***na podstawie klinicznej oceny parametrów miękkości skóry (nawilżenia, elastyczności, struktury)

Pojemność: 50ml