Kategorie

Woda toaletowa U by Ungaro Fever dla Niego 75ml.

Woda toaletowa U by Ungaro Fever dla Niego 75ml.

Woda toaletowa U by  Ungaro Fever dla Niego 75ml.

Więcej szczegółów

3813 3

Produkt niedostępny w tym katalogu!

Woda toaletowa Christian Lacroix dla Niego to idealny prezent dla wymagających,eleganckich mężczyzn, którzy dbają o swój wygląd i wiedzą czego chcą od życia.
U bu Ungaro Fever dla Niego został stworzony dla mężczyzny eleganckiego i nowoczesnego. Opracowany specjalnie dla Avon przez dom perfumeryjny Givaudan należy do rodziny ponadczasowych zapachów Fougere, opartych głównie na świeżych akordach przypraw i luksusowego drewna. Inspiracją przy tworzeniu U by Ungaro Fever dla Niego była gra pomiędzy tym co klasyczne a nowoczesne. Ogniste przyprawy i aromat lasu tworzą uwodzący, bogaty zapach. Imbir i neroli rozpalają jego ogień. Lawenda, gożdziki i indonezyjska gałka muszkatołowa pociągają zmyslowością, a męski cedr i paczula koją i wzmacniają efekt.
Pojemność : 75 ml.

U by Ungaro Fever dla mężczyzn to czwarty zapach Avon sygnowany przez znany paryski dom mody Ungaro. Ma on duże szanse powtórzyć sukces swoich poprzedników. Ojciec Emanuela Ungaro, twórcy marki, był włoskim krawcem. Emanuel miał pięć lat, gdy po raz pierwszy usiadł przy maszynie do szycia. Kiedy miał 22, przeniósł się do Paryża, gdzie po kilku trudnych latach zaczął projektowanie dla domu Cristobala Balenciagi. W 1965 roku założył swoją własną markę. Ungaro stworzył wszechświat pełen kontrastów, paradoksów, łączenia skrajności skupiających grafiki, kolory i formy, które tworzą niezwykle elegancki, czarujący styl.
Obecnie głównym projektantem Ungaro jest Esteban Cortazar, uznawany w branży za absolutnego geniusza. U by Ungaro Fever powstał w Givaudan – będącym jednym z największych producentów perfum na świecie. Twórca zapachu, Stephen Nielsen mówi o nim krótko: “U by Ungaro Fever to zapach niezwykle nowoczesny, zainspirowany uwodzicielską pasją między mężczyzną a kobietą”.?