Kategorie

Farba do włosów 9,0 Jasny Blond.

Farba do włosów 9,0 Jasny Blond.

Farba do włosów 9,0 Jasny Blond.

Więcej szczegółów

0839 1

W trosce o piękne, błyszczące i zdrowo wyglądające włosy zaawansowana technologicznie linia kosmetyków do pielęgnacji włosów Advance Techniques została poszerzona o produkty do koloryzacji. Nowe farby do włosów to gwarancja naturalnie wyglądającego koloru i właściwie odżywionych włosów. Produkty z tej serii umożliwiają samodzielne wykonanie profesjonalnej koloryzacji w domowym zaciszu. W zestawie jest wszystko, co ułatwi i uprzyjemni farbowanie włosów: trójfazowy system koloryzujący, specjalne rękawiczki oraz instrukcja zawierająca proste wskazówki jak krok po kroku nadać włosom intensywny i głęboki kolor. Innowacyjna, potrójna formuła oparta na mikropigmentach sprawi, że kolor będzie wyglądał naturalnie, a włosy będą właściwie odżywione, pełne blasku i zdrowe.
Na potrójny system ochrony składa się: odżywcza baza przed koloryzacją, krem koloryzujący oraz odżywka stosowana po koloryzacji.
Nowością i pierwszym krokiem do koloryzacji jest odżywcza baza, która nie tylko odpowiednio przygotuje włosy na absorpcję koloru, ale również odbuduje strukturę zniszczonych włosów, jednocześnie poprawiając ich kondycję. Baza gwarantuje, że nałożony następnie krem farbujący zapewni oczekiwany efekt, a kolor będzie jednolity od nasady aż po same końce.
Krem koloryzujący zapewnia niezmienny, pełen połysku i zdrowo wyglądający kolor. Zaletą produktu jest również to, że dokładnie pokrywa siwe włosy.
Potrójny system ochrony podczas farbowania uzupełnia odżywka stosowana po koloryzacji. Dzięki zaawansowanej formule opartej na bazie odżywczego masła shea oraz technologii Lock-in balsam odnawia strukturę włosów, jednocześnie nadając im jedwabistej miękkości i połysku. Formuła Lock-in to kombinacja właściwie dobranych, wodoodpornych składników, które skutecznie chronią włosy przed zmywaniem i bladnięciem koloru.

W gamie 25 odcieni farb można znaleźć blondy, czerwienie, brązy i czernie.